Loading...

Çakırlar Sağlık Kabini 7/24 Hizmetinizde.

Hastalarımızın Yorumları

Çakırlar Sağlık Kabini Batıkent
Yenibatı, Batıkent, Yenimahalle
  • Telefon 0 553 637 67 13
  • Konum Haritada Gör
  • Adres Turgut Özal, Özgür Utku Sitesinin Altı, 2206. Sk. No:1/H, 06370 Yenimahalle/Ankara
  • Hizmetler Eve Serum Hizmeti, İğne Yapma (Enjeksiyon) , Yara Bakım Hizmeti, Yatağa Bağımlı Hasta Bakımı, İdrar Sondası Takılması, Kan Alma, Yara Pansumanı, Dikiş Atma & Dikiş Alma, Kulak Yıkama...
  • Çalışma Günleri Haftanın 7 günü açık.

Çakırlar Sağlık Kabini

Batıkent'te ikamet ediyor ve temel sağlık hizmetlerine ihtiyaç duyuyorsanız Çakırlar Ankara Sağlık Kabini hizmetinizde.

Bir sağlık kabini seçerken, dikkate alınması gereken birçok faktör vardır. Konum ve çalışma saatleri, kolaylık ve erişilebilirlik açısından önemlidir. Kliniğin özel sağlık ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğinden emin olmak için sunulan hizmet yelpazesi de önemlidir. Bu faktörleri göz önünde bulundurarak, ihtiyaçlarınız için doğru sağlık tesisini seçebilirsiniz.

Bir sağlık tesisi seçerken göz önünde bulundurulması gereken en önemli faktörlerden biri konumudur. Batıkent'te oturuyorsanız evinize veya işyerinize yakın bir konumda bulunan Çakırlar Sağlık Kabini'ni tercih edebilirsiniz. Konum ile ilgili göz önünde bulundurulması gereken bir diğer faktör de çalışma saatleridir. Bazı sağlık tesisleri günün 24 saati açıktır, bazıları ise daha sınırlı saatlere sahiptir. Yoğun bir programınız varsa, geç saatlerde veya hafta sonları açık olan bir tesisi tercih edebilirsiniz.

ankara google reklam
istanbul google reklam
izmir google reklam
ankara web tasarım
istanbul web tasarım
izmir web tasarım
kayseri web tasarım
bursa web tasarım
antalya web tasarım